VI. Délvidék kiállítás és díjátadó ünnepség
Kedves vendégeink, fotósbarátaink, és minden kedves látogató!Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek a VI. Délvidék Fotópályázat díjátadójára és kiállításmegnyitójára! Öröm volt együtt ünnepelni a pályázók munkáit, találkozni régi és új ismerősökkel, valamint megosztani egymással a fotográfia iránti szeretetünket. Köszönjük minden résztvevőnek, alkotónak és segítőnek, hogy jelenlétükkel emlékezetessé tették ezt az estét! Meghívó -Tisztelettel és szeretettel meghívjuk …
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba