A MÚLT MÉG HAZAJÁR…. Meghívó kiállításra


Szeretettel hívunk és várunk mindenkit november 14-én 17 órakor Fotókiállításunk megnyitójára Baján a Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának Aulájában.
Kalotaszentkirályon készült fotóinkból nyílik kiállítás mely próbálja megmutatni az ott élő emberek hétköznapjait, hagyományait,
viseleteit, Kalotaszentkirály igaz értékeit.

Találkozunk a megnyitón!

Kedves vendégeink, fotósbarátaink, és minden kedves látogató! Köszönjük, hogy eljöttetek és velünk tartottatok „A MÚLT MÉG HAZAJÁR…” kiállítás megnyitón!

Szép estét töltöttünk együtt!

A Kalotaszentkirályon készült fotókból nyílt tárlat, november 28-ig megtekinthető a Bajai Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának Aulájában.

Nemzeti Közszolgálati Egyetem – Víztudományi Kar, NKE VTK bejegyzését itt találjátok:

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1146628057451441&id=100063127725580&rdid=NKl5Jk60RTDX0kAH#

Scroll to Top