Szeretettel hívunk és várunk mindenkit november 14-én 17 órakor Fotókiállításunk megnyitójára Baján a Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának Aulájában.
Kalotaszentkirályon készült fotóinkból nyílik kiállítás mely próbálja megmutatni az ott élő emberek hétköznapjait, hagyományait,
viseleteit, Kalotaszentkirály igaz értékeit.
Találkozunk a megnyitón!
Kedves vendégeink, fotósbarátaink, és minden kedves látogató! Köszönjük, hogy eljöttetek és velünk tartottatok „A MÚLT MÉG HAZAJÁR…” kiállítás megnyitón!
Szép estét töltöttünk együtt!
A Kalotaszentkirályon készült fotókból nyílt tárlat, november 28-ig megtekinthető a Bajai Közszolgálati Egyetem Víztudományi Karának Aulájában.
Nemzeti Közszolgálati Egyetem – Víztudományi Kar, NKE VTK bejegyzését itt találjátok:


