Újabb nagyszerű eredmények ……

A Magyar Fotográfia Napja alkalmából a Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége (MAFOSZ) Biatorbágyon rendezett ünnepségére egyesületünk négy tagja utazott el.

Ezen a napon vehettük át az idei MAFOSZ – Szalon II. helyezettjének járó díjat, valamint a Duna Fotóklub Egyesület az eltelt egy éves időszak alatt végzett fotográfiai tevékenységével az „Év Fotóművészeti Alkotócsoportja” kitüntető cím III. helyét nyerte el.Az „Év Magyar Fotója – Év Magyar Fotósa” idei pályázatán;- F. Horváth Ildikó I. díjat nyert Monokróm kategóriában „Csobbanás” című képével,- Horosnyi Sándor II. díjat nyert Magyarság kategóriában „Trianon” című képével,- Bolvári Csilla III. díjat nyert Portré- és zsáner kategóriában „Vad angyal” című képével.Ezen kívül Bolvári Csillának további két fotóját, Horosnyi Sándornak pedig további 4 fotóját fogadta el a zsűri.Göldner Tibornénak 3 fotója, Ligeti Lászlónak 1 képe került elfogadásra.Gratulálunk a klubtagoknak a szép sikerhez!A teljes zsűrizett kollekció itt tekinthető meg: https://www.youtube.com/watch?v=8cj_eRVhdeo

Scroll to Top