XVII. FIAP World Cup for Clubs 2022

A XVII. FIAP Klub Világbajnokságra való nevezéssel Egyesületünk immár harmadik évben mérettette meg magát a nemzetközi fotóművészeti alkotócsoportok között.  Az igen rangos, versenyre a világ 224 fotóklubja nevezett 20 alkotásból álló kollekcióval, amelyek legalább 10 alkotó munkásságát kellett, hogy tükrözzék.

Nagyon örülünk és jó érzés, hogy sikerült megőriznünk pozícióinkat az egyre nagyobb és igen rangos mezőnyben.  A Duna Fotóklub Egyesület ebben a megmérettetésben, 368 összegyűjtött ponttal, a 111. helyet foglalhatta el a ranglistán.

 Ahhoz, hogy ilyen szép eredményt sikerült elérnünk minden beküldött fotó hozzájárult, és sikeresnek mondható, hisz igen szép pontszámot kaptak az alkotások, 5 fotó elfogadás nyert, Bolvári Csilla- „szavak nélkül” című fotója pedig külön dicsérettben részesült.

 Gratulálunk minden klubtársunknak a szép eredményhez.

Ezt írták rólunk:

https://bajahangja.hu/bacskai-naplo/hirek/kultura/fotos-sikerekkel-indult-az-ev

Scroll to Top